EKOPOSTREKY jednoducho a účinne iba za 2,99€

Pozrite si malú ukážku, toho čo v E-booku nájdete. 

 • 1
  Chcete pestovať bez striekania chemikáliami?
 • 2
  Chcete jesť zdravú zeleninu a ovocie ale neviete ako na to? Bojíte sa že sa vám nepodarí nič vypestovať bez podpory chemikálií?
 • 3
  Viete, že mnohí fungujú bez chémie a darí sa im, ale vy sa bojíte, že nebudete mať úrodu keď nepostriekate?

Viem ako jednoducho vyrobiť eko - postreky doma  a jesť tak zdravú a pre telo tak dôležitú zeleninu.

Vždy to tak ale nebolo.Bolo obdobie keď mi nechcela vyrásť ani žerucha na navlhčenej vate. Pamätám si, ako som si nakúpila semienka, výsevný substrát , dokonca mini parenisko a čo? No nič. Buď nevyrástlo vôbec nič, alebo vyrástlo a do týždňa vyschlo splesnelo alebo ako som sa dozvedela až po pátraní a študovaní , prišlo k padaniu klíčiacich rastlín, na základe napadnutia rastlinky "zlými" hubami.

Dnes si už dokážem vypestovať zeleninu bez chemikálií, dávam základ môjmu synovi, ktorý sa v záhrade pohybuje ako rybka vo vode a s chuťou zobká všetky druhy zeleniny a ovocia, ktoré pomohol vypestovať.

Vy už nemusíte tápať, ako na to, hľadať čiastkové informácie a spájať ich v ucelený koncept. Ja som pre Vás zostavila  10 druhov účinných postrekov bez chemikálií.

Prečítajte si čo o E-booku povedali niektorí jeho čitatelia

Som mamina 1 ročnej dcérky a veľmi mi záleží na jej budúcich stravovacích návykoch. Mám možnosť pestovať si zeleninu doma a preto som sa rozhodla, že ju budem pestovať tak, aby ju mohla jesť i dcérka. E-book je mi v mojom pestovaní veľmi nápomocný.
Ing. Silvia Valachovičovámamina na materskej
Som len začiatočník a E-book je napísaný veľmi výstižne. Ani len som netušil, že je takto možné využiť obyčajné bylinky a pomôcť si s nimi.
Edo Králúčtovník
Mám menšiu záhradu a o to viac mi záleží na tom aby z nej bol čo najvyšší úžitok. Verím že toto je ten správny E-book, ktorý mi v tom pomôže. Je veľmi prehľadný. Nerada čítam veľa riadkov a v tomto E-booku sú vypichnuté dôležité informácie veľmi výstižne a stručne. Odporúčam.
Mgr. Viera RýšováŠpeciálny pedagóg

Čo Vám E-book ponúka?

 • Presný postup prípravy Eko postrekov.
 • Pomer riedenia postrekov
 • Spôsob aplikácie
 • Dozviete sa ako ich uskladniť
 • Zistíte ktoré rastliny podporujú rast a prosperitu ostatných
 • Vysvetlím podstatu Alelopatie a moje tipy na dvoj a trojkombinácie vhodných rastlín

Kto napísal E-book?

Volám sa Soňa a mám vyštudovanú Slovenskú poľnohospodársku univerzitu. Bez chémie pestujem od vtedy, čo som vôbec začala pestovať a zeleniny i ovocia máme každý rok dostatok. Je voňavá a chutná. 

V záhrade trávim čas i so svojim synčekom a čerpám z nej energiu. Pozorujem ju i jej obyvateľov, ich správanie a reakcie záhrady na rôzne zmeny.

Koľko stojí E-book?

Cena E-booku je 2,99€

 • E-book má 18 strán a prevedie Vás roznymi druhmi postrekov. Dozviete sa rozdiel medzi macerátom, výluhom, odvarom či kvasným výluhom. Nájdete v ňom "recepty" na Eko postreky.
 • Za túto cenu si môžete nakúpiť zeleninu na trhu povedzme na jednu grilovačku, či vybehnúť na kávu...
 • Alebo za túto cenu budete vedieť ako vyrobiť eko postreky, ktoré vám ušetria omnoho viac peňazí a v neposlednom rade zdravie.

Čo sa v E-booku dozviete a naučíte.

Základné rozdiely pri výrobe postrekov

Je veľmi dôležité akým spôsobom z bylinky dostaneme jej silu do postreku, tak aby bol čo najúčinnejší.

Ako vyrobiť postreky bez chémie

Ak by bolo pestovanie bez chémie také jednoduché, pestujú tak všetci. Spolu si však ukážeme, že v konečnom dôsledku forma takéhoto pestovania vôbec nie je náročná.

O vzájomnej pomoci a spolunažívaní plodín

Povieme si základy Alelopatie. Dám Vám pár tipov na pestovanie viacerých druhov rastlín spolu.

Ako uchovávať už vyrobené postreky

Keď už si postrek vyrobíme a zostane nám, bola by škoda ho len tak vyliať.

Možno vás napadlo pár otázok.

 • Možno si hovoríte, že na webe všetky info nájdem zadarmo. To áno, ale v tomto E-booku máte overené informácie na jednom mieste a hľadať nemusíte.
 • Pýtate sa bude to fungovať? Všetky tieto postreky mám vyskúšané vo svojej záhrade i v záhradách priateľov. Nie všade fungujú všetky, ale pozorovaním záhrady a dodržaním postupu a určitou mierou trpezlivosti sa Vám to podarí.
 • Ak máte ešte ďalšie otázky som tu pre vás a rada na ne odpoviem. Kontaktujte ma prosím mailom alebo na facebooku: sona-berkes@sona-berkes.sk , FB skupina : Návody postupy recepty a rady, nie len do záhrady

Aké iné výhody má kúpa E-booku?

 • Ušetríte čas hľadaním informácií na webe
 • Ušetríte peniaze, ktoré by ste zaplatili za chémiu alebo za chemicky ošetrenú zeleninu.
 • Získate overené informácie z praxe

To nie je všetko : k E-booku vám pribalím BONUS

Ako zistiť PH pôdy?

Viete akú máte doma pôdu? Je to jedna z najzákladnejších otázok, ktoré si každý záhradkár položí. Odomňa dostanete malý tip na určenie PH pôdy v domácich podmienkach. 

Ešte stále váhate?

Niet čo stratiť. Ponúkam vám 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak zistíte, že ebook nie je to, čo ste čakali, bez otázok vám vrátim celú čiastku späť. Máte na to 30 dní od kúpy.

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na sona-berkes@sona-berkes.sk 

Som tu pre Vás a rada Vám pomôžem